Семінар Транспортно-експедиторські послуги: облік, податки, договори
Перевезення і транспортно-експедиторські послуги. Транспортна та інша документація. Облік, оподаткування внутрішніх і міжнародних перевезень, ТЕО. Претензії та суди, юридичний захист.
3 вересня
Вартість участі: 2750 грн
При оплаті до 03.08. - 2500 грн
На 2-го учасника знижка 10%
Замовити
Спікери: Олександра Томашевська, Дмитро Гарний
Для кого семінар?
Цільова аудиторія семінару: транспортні компанії з власним та орендованим транспортом, експедитори ФОП і юрособи, логістичні компанії, митні брокери, клієнти транспортних компаній, аудитори, консультанти.
Програма семінару
Внутрішні і міжнародні перевезення:
законодавство України, міжнародні конвенції та практика їх застосування. Договір перевезення і договір транспортного експедирування згідно з нормами Цивільного кодексу України. Закон «Про транспортно-експедиторську діяльність».

Альтернативні варіанти роботи на ринку транспортних послуг: агентські і комісійні схеми, окремі види послуг, пов'язаних з доставкою вантажів.
Документообіг перевізника та експедитора.
Рамковий договір. Договір на окреме перевезення. Договір-заявка. Заявки до рамкових договорів. Укладення договору і замовлення послуг за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем (електронна пошта та інші варіанти). Які документи суттєві і без чого можна обійтися на практиці?
Транспортна документація:
ТТН, СМR та інші транспортні документи.
Відповідальність перевізників та експедиторів.
з точки зору податкових перевірок. Податкове навантаження (податкова віддача) - терміни змінюються, явище залишається. Кого включають до планів-графіків перевірок?
Основні підходи в руйнуванні незаконних схем мінімізації податків:
Юридичний захист транспортних та транспортно-експедиторських компаній. ТОП-10 юридичних проблем у сфері транспортних послуг та як їх вирішити. Клієнт не розраховується? Зник вантаж? Рекомендації юриста.
Податки і облік в перевезеннях і ТЕО.
Спрощена система оподаткування. Єдиний податок для юросіб та ФОП. «Единники» в структурі бізнесу. База оподаткування експедитора - пункт 292.4 ПКУ, вимоги до документації і практика моніторингу з боку органів ДПС.

Нюанси ведення ЗЕД суб'єктами на спрощеній системі оподаткування. Особливості документообігу, облік курсових різниць.

Як податкові органи разом з митницею і банками ловлять експедиторів на порушеннях. Що категорично не можна робити в епоху автоматизованого контролю податків і фінансових трансакцій?
ПДВ і податок на прибуток транспортних компаній і експедиторів.
База оподаткування податком на додану вартість за договором перевезення та договором транспортного експедирування. Ставки податку: загальна ставка, операції без ПДВ, нульова ставка. Оформлення документації при перевезеннях за кордоном. Спірні питання, рекомендації, судова практика. Імпорт транспортно-експедиторських послуг: нюанси оподаткування.

Особливості оформлення податкових накладних, в тому числі за операціями з нерезидентом.
Особливості ЗЕД
в сфері перевезень та експедирування. Якщо замовник послуг - нерезидент.
Податок на фрахт.
Конвенції про уникнення подвійного оподаткування. Правила та умови застосування норм конвенцій.
Рахуємо податок на прибуток.
Дохід експедитора з податку на прибуток – усі надходження або тільки сума винагороди? Звичайних цін в законодавстві немає, але є контрольовані операції. Чи стосується це транспортних компаній?
Заповніть заявку і найближчим часом
з Вами зв'яжеться менеджер-консультант
Контакти
E - MAIL:
Надіслати запитання
РОБОЧІ ЧАСИ:
Пн - Пт: 11:00 → 19:00. Сб-Нд → вихідний
КОНТАКТИ:
Консультація
Якщо у вас виникли питання, залиште замовлення і ми зв'яжемося з вами
Ми не передаємо Ваші особисті дані третім особам.
Made on
Tilda