Семінар ЗЕД 2020 в Києві
Зовнішньоекономічна діяльність. Імпорт, експорт, валюта, митниця. Облік та оподаткування валютних операцій.
Валютний нагляд. Інкотермс 2020
14 серпня
Вартість участі: 2900 грн
При оплаті до 14.07 - 2650 грн
За 2-го учасника знижка 10%
Замовити
Спікер: Олександра Томашевська
Для кого семінар?
Семінар буде корисний експортерам і імпортерам, як новачкам, так і просунутим «валютникам». Програма орієнтована на керівників і власників бізнесу, бухгалтерів, юристів, менеджерів ЗЕД.
Програма семінару
Бізнес з нерезидентом
законодавчі рамки і перспективи. Розрахунки через банки і можливості застосування платіжних систем. Електронна комерція, робота через маркет-плейс. Можливість використання корпоративних карт для розрахунків у ЗЕД.
Правильний документообіг у ЗЕД
з точки зору бухгалтерії і валютного нагляду. Оформлення первинних документів. Інвойси, їх значення для валютного контролю. «Незначні операції» згідно із законодавством і особливості документообігу за такими операціями.
ЗЕД-контракт.
Основні види контрактів у практиці експортерів і імпортерів. Вимоги до оформлення та змісту контракту. Зміни і розірвання ЗЕД-контракту. Валюта контракту.
Розрахунки з нерезидентом.
Форми розрахунків за ЗЕД-контрактами. Валюта платежу, використання декількох валют: обмеження, перерахунок у валюту контракту. Розрахунки готівковою валютою. Акредитивна форма розрахунків. Інші способи розрахунків: залік, заміна сторін, переведення боргу, виконання зобов'язання на користь третьої особи, вексельна форма розрахунків. Податкові наслідки альтернативних способів розрахунків.
Окремі види операцій у ЗЕД.
Купівля-продаж (поставка), Інкотермс-2020.

Спільна діяльність з нерезидентом. Оформляємо отримання іноземних інвестицій. Вимоги до договору позики в іноземній валюті.

Договір про надання послуг у ЗЕД. Місце поставки «нерезидентних» послуг. Імпорт послуг нерезидента: база оподаткування ПДВ. Експорт послуг нерезиденту.

Експорт-імпорт послуг в сфері ЗЕД на прикладах: реклама, аутстаффінг персоналу, маркетинг, фрахт, інжиніринг, виконання робіт, веб-розробки, продаж ПЗ.

Передача прав інтелектуальної власності.

Договір комісії і агентський договір.
Відповідальність за контрактом.
Недостачі товару під час імпорту, рекламації за якістю. Податкові наслідки з ПДВ і податку на прибуток за такими операціями. Відшкодування збитків, неустойка.
Митне оформлення товарів.
Експорт та імпорт, інші митні режими. Групи ризику серед експортерів і імпортерів. Тимчасове ввезення товарів, безоплатне отримання і безоплатна передача товарів. Пільги з мита. УКТ ЗЕД та проблемні питання його застосування.

Митна вартість.
Контроль ЗЕД.
Банківський фінансовий моніторинг і валютний нагляд. Податкові перевірки. Строки давності виявлення порушень.

Відповідальність за порушення валютного законодавства. Основні порушення валютного законодавства. Санкції, шляхи їх запобігання та припинення нарахування.

Нерезидентні інструменти з метою структурування бізнесу та оптимізації оподаткування. Обмеження, ризики. Законодавство з трансфертного ціноутворення.
Податковий облік операцій в сфері ЗЕД.
Порядок включення до складу доходів і витрат курсових різниць. Балансова вартість валюти. Купівля-продаж іноземної валюти. Кредити в інвалюті, отримання і повернення іноземних інвестицій. Формування статутного капіталу підприємства в іноземній валюті: особливості в процедурі та облік. Облік (розрахунок) відсотків і курсових різниць. Перерахунок балансової вартості іноземної валюти і заборгованості в іноземній валюті в податковому обліку.
Виплата доходу нерезиденту: податок на доходи нерезидентів.
Міжурядові угоди про уникнення подвійного оподаткування, процедура уникнення подвійного оподаткування для компаній в Україні. Виплата роялті, відсотків, доходу від фрахту, інших пасивних доходів.
Операції з готівковою іноземною валютою.
Оформлення відряджень за кордон: розрахунок і видача авансу, оформлення авансового звіту, повернення невикористаних сум. Операції з корпоративною карткою. Оформлення та облік представницьких витрат за кордоном.
Заповніть заявку і найближчим часом
з Вами зв'яжеться менеджер-консультант
Контакти
E - MAIL:
Надіслати запитання
РОБОЧІ ЧАСИ:
Пн - Пт: 11:00 → 19:00. Сб-Нд → вихідний
КОНТАКТИ:
Консультація
Якщо у вас виникли питання, залиште замовлення і ми зв'яжемося з вами
Ми не передаємо Ваші особисті дані третім особам.
Made on
Tilda